Aeg lendab ikka tõsiselt kiiresti. Uskumatu , alles oli jaanuar ja nüüd juba märts. Oh selles , kuus on ikka väga palju toimunud ja kidlasti toimub ka veel. Sünnipäevad ees vms. 

Käsime Terjega photoshuutil . ImageImageImage

Natukene veel jäänud vahenädalani . Kus saab puhata , kuid samas pean ma omad koolitööd ära tegema . 

Ja kindlasti tahan kellegiga veel pildistama minna . Vabatahtlike on ? 

 

Teie , Kadi .

Aega on nii palju juba möödas peale seda kui ma viimati blogisin . See oli detsembris .

Mis nüüd toimunud on ?

Kätte jõudis 2014 , see kaua oodatud aasta nagu ikka soovitakes kõike paremat , aga eks näis mida head selles aastas juhutma hakkab. Siiani on olnud nii , et kõik eksamid on edukalt sooritaud ja kohe hakkab meil kevad semester pihta. Mis tähendab suvel sooritada 6 eksamit . Sest nüüd me tegime 8 . Oh jah küll need eksamid olid rasked ja küll ma põdesin nende pärast .

Jaanuar ongi kohe läbi mida head ma siis korda olen saatnud oma vabal ajal ? Mmm , alustaks sellest , et hakkasin uuesti oma läbi aegade kõige lemmikumata sarja vaatama , niment FRIENDSI oh kuidas ma seda sarja lausa jumaldan . Vahet ei ole palju kordi sa seda vataad ikka ajavad kurvad kohad nuttma ja saab ka palju naerda.

Vahepeal olen saadud terje ja triinuga lobiseda .  Ja mis kõige parem nüüd olen tiiuga pidevalt ühenduses.

Ja täna käisime rakveres , sest oli vaja tellitud asjadele järele minna . Ma tellisin: 2 pluusi , 2 paari retuuse, kleidi , ballerinad , ja kella ning mütsi .   Pärast käisime emaga shoppamas põhjaks ja ma sain omale : kotti , raamatu , lõksud m, kõrvarõngad , püksid , pluusi ja köögikaalu  . Ühesõnaga korda läinud päev või mis .

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Siin ka mõned pildid .

 

Nüüd on paar vabapäeva veel jäänud loodan , käija vanaema juures ära  ja natukene pilte teha kaaa .

 

Teie , Kadi .

Imagemeie selle aasta jõlupuu

Imageminu jõulutulekesed

Imagemidagi meie jõlupeolt

Imagejuhtus vahepeal ühe mängu käigus midagi sellist 

Imagemeie nn “jõluvana”

Imagemingi aeg tegin piparkooke

Imagekodused jõulud Imagekodune jõlu söögilaud 

Imageühine pere pilt Imagepilt meie jõlupeoast

Imagekinkide kätte saamine enamike on jõulupeo rahvast ka näha

 

Jõulud olid põnevad ja toredad nagu ikka.Tore aeg mida saab pere ja lähedastega koos veeta. Kuigi nagu näha on siis üks tükk oli ikka puudu kes asub teisel pool ookeani . 🙂 Kusjuures andsin sinu kallid kõigile edasi kelle palusid . Ja nad kõik soovisid sulle ka häid jõule! 🙂

 

 

Teie , Kadi .

Niii Kandle peost on juba veidikene möödas see siis toimus eelmise nädala 5-7 juuli.  Algus oli palju tõotav vähemalt minu jaoks . 

Minu sinna minek algas tapalt bussiga Kadrinasse vanaema juurdet läbi ja siis peale seda põrutasin Rakverre . Jalutasin siis bussijaamat Tiiu poole. Valdek juba pakkis kandle jaoks tehnikat . Siis läkime korraks arki (valdek käis lubade järgi) . Siis tagasi valtsi juurde siis olid seal juba arks ja risto ..   Ja aega läks ja asja sai jõudsime kohale kandle . Esimene õhtu läks mul kohe kindlasti käest ära ma jõin : 6 siidrit , siis 1, 5 sherwoodi , siis rummi (2-3 klaasi ) , ja lõpetuseks 2-3 viina koksi . Ja kooslus missugune mul hakkaks lõpuks halb jah ma jälle oksendasin terve öö . Viimaks suutsin siis magama minna ja jäädagi magama . Tõusin siis kui pooled olid ära läinud . Ja mul oli ikka veel halb olla . läksin tagasi magama mind aeti üless siis ma sõin midagi ja siis läks uuesti lappama . järmistel päevadel jõin ainult  kõike mitte alkohoolset . Aga mis ma ikka öelda oskan , tore pidu vms oli . Lusa vägevvv. 

Niii Kandle peost on juba veidikene möödas see

ImageImageImageImageImageImage

Need fotod tegin ma nüüd vanaema juures oldul ajal. 

 

Mis siis on vahepeal toimunud ? Ohh eks ma siis asun asja meenutama .

Meil oli jaanipäev nagu ikka kalli Annu pool . Rahvast oli palju ning oli üllatavalt tore olla . 

Mis veel ahjaa käisin Tartus üle saja aasta ma ei mäleta tõesti millal ma viimati seal käsin ja siis inksu tutvustas mulle linna ja puha . Ning siis järgmisel päeval oli minu kallikese lõpetamine . Kui ma kuulsin , et seal on 600 lõpetajat pidin ma perseli kukkuma aga seda ei juhtunud kuna ma juba istusin sel hetkel. See tundus kui terve igavik . Mul oli testi tore ja mõsu aeg seal tartus . Niii Tapale tagasi tulles käisin mampsiga Anne-Mai 2 sünnipäeval. Muidugi suuri oli rohkem kui väikeseid lapsi . Aga see vist meie suguvõsa omane .Üldiselt ütleks sünnipäev oli tore ja mõnus naerda sai juttu sai räägitud . Ja siis pühapäeval läsksingi juba vanaema juurde ja sealt tagasi ma tulin juba täna . Ausalt öeldes oli mul tõesti tore ja mida kõik veel . Ainus mis selle kõioge kohta öelda on , et MUL ON MAAILMA PARIM VANAEMA ! Tegusad päevad olid rohisin maasikaid , kastsin kasuhoovet , koritasin , pesin pesu , ja kastsin lilli ja õppisin . 🙂 

 

“The cost of daydreaming was always this moment of return, the realignment with what had been before and now seemed a little worse.”
— Ian McEwan, Atonement

 

Teie , Kadi .

Need fotod tegin ma nüüd vanaema juures oldul

Ilmselt nagu näha on pole ma suutnud siia juba tükk aega midagi kirjutada. Aga asi on lihtsalt selles  , et on olnud nii kiire aeg. Kõik see kool ja lisaks veel näidend.Tahate teada kuidas minu arust see meil välja kukkus või minu meelest ei olnud see mitte miski lihtsalt mingi mõttetu pask . Ja mulle ei meelinud see üldse . Ja ma olin lavatagune aga asi ei ole selles , asi on selles , et see lihtsalt ei meelinud mulle ja kõik . Aga see lõpulaul tuli küll hästi välja meil . Ja see EluMees esineja kellele me selle suure pappi maksime , minu arust polnud nad seda üldse väärt . Pidi oleme sült aga jummala tantsu muusika , mis ei läinud selle ürituse mõttega üldse kokku ja siis lisaks kõigele ta laulis 3 laulu paus ja nii oligi pidevalt , see ei ole ju päris normaalne ka eksole.Ja mulle ei meelinud see . Aga hea õhtu oli siiski . Hea , et ma sealt õigel ajal ka ära läksin eksole .ImageImageImageImage Image

Need pildid pärinevad siis selle nädala neljapäevast ! JõulupeostImage

 

Pisikesega väljas käidud sai kaa .

Lisaks kõigele elasime me maailma lõppu ka üle .

 

Ilusat jõulu aega teile kõigile!

 

Häid jõule !!!!

Still alive