The challenge is to be yourself in a world that’s trying to get you to be like everyone else.

ImageÜhikatoa kappi peale.Põletan pidevalt küünlaid.

 

ImageTegime tiiuga veebikõnet nagu meil tavaks on

Imagekäsisin laupäeval Triinu pool

ImageVäitns 

 

Niii asi on nii kaugel , et nüüd on mul eksmite aeg.Selle nädala neljapäeval on mul kaks eksamit Psühholoogia esimene osa ja siis reedel arvuti eksam.Mille ühe osa sai eelmine nädal ära teha.Nüüd on pidevalt käed jalad tööd täis seoses kooliga .Järgmine nädal on vaja ära anda kõne ja siis on meil veel Psühholoogia eksami teine osa . Nii et, nädalavahetus läheb tihedaks.

Kuna mul on juba ka nädalavahetuseks plaanid tehtud.Siis tuleb asju natukene ümber muuta , et mõned teised asjad veel sinna sisse mahutada.Kuna ma tahan oma väikeste sugulastega metsa või kuhugi ilusasse kohta pilte tegema minna . Ja ma nii väga lausa tahan seda. Ja loodna , et saan ikka päris häid kaadreid . Ma vähemasti loodna seda. 🙂 Lootus siiski sureb viimasena nagu ikka öeldakse. 

 

Teglikult kui nüüd aus olla , siis olen ma Rakverest tüdinud ei tahaks üldse siin olla enam.Aga kool on siin ja siin ma ka ühikas elan , ja kui hästi läheb siis kolm aastat olen ma siin. Ma poleks kunagi uskunud , et kuna ma siia kooli tulla ei tahtnud , et mul siin viimaks meelima hakkab. Pidevalt ikka ma mõistan ,et olen omale valinud just õige ala mida ma õppimia olen asunud. Hoolimata sellest , et osad tunnid on igavad olen ma ikka selle kõigega rahul ja loodna ,et saan ikka hakkama.

 

Aga elu on siiski ilus ja tore edasi nagu ikka .Ja alati läheb kõik paremuse poole .

 

 

You are the books you read, the films you watch, the music you listen to, the people you meet, the dreams you have, the conversations you engage in. You are what you take from these. You are the sound of the ocean, the breath of fresh air, the brightest light and the darkest corner. You are a collective of every experience you have had in your life. You are every single day. So drown yourself in a sea of knowledge and existence. Let the words run through your veins and let the colors fill your mind.”

 

Teie , Kadi .

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s