Feedback

Tervist taas ! 

 

Nagu näha on üks pikem vahe vahele tulnud. Sest peaksin vahelduseks midagi ka kirjutama muidu unustan kõik ära . Nimelt sai läbi esimene nädal koolis , kõik on uus ja huvitav aga meile on antud juba palju raamatuid lugemiseks. Ja võiks öelda , et praeguseks on umbes 2 või kolm ainet mis mulle meeldivad . Ja osad õppejõud on ka meeldivamad kui osad . Olen oma kursa kaaslastega ka natukene rohkem suhelda saanud .Ootan huviga uusi aineid sest meil on ainult sügissemestril 8 ainet ja kevad omal 6 . Hea seegi . Ja saame reedel ka oma esimese vaba päeva (kaua oodatud kaunike). Oleme saanud teha juba päris palju rühma töid et sulanduda . Ja olen jõudnud isegi ühe raaamatu läbi lugeda ja selle üles konspekteerida nagu vaja . Ja paljud raaamtud ootavad veel lugemist . Toakaaslane on mul väga muhe ja tore . 

 

Aga mida ma vabal ajal teen ?  Enamasti külastan ma tiiut . (kuniks veel saab ) .Nüüd nv käisn kodus . Lupäev oli kartuli võtt  ja mina olin nagu eelmine aastagi lapsehoidja . Ja oma hiilge hetkedel sai vaadatu korraga 7 last . Kaks nooremat süles , ülejäänudel hoidsid siis silma peal ja keelasid ja mängisid nendega . Ja vahepeal panin Aveli magama ka kohe jäi magama kui jalutama hakkasin ja magas ilusti 2 tundi . Tulbi sain ilusti hakkama , kodus ta nii kaua tavaliselt ei maga .ImageImageImageImageFeedImageavelikene 

 

ImageImage

Image

Image

Täna sai peale kooli tiiule appi mindud kõigepealt viisime taara ära . Siis panime asjad autole ja sõitsime kadrina tassisime osad asjad maha , ja siis ülejäänud asjad viisime tapale . Aga seal pakkisime need kõik asjad lahti aega läks aga asja sai . Siis hiljem tiiu juurde tagasi tõmbasin tolmuimejaga toad ära ja siis pesin tiiu. Seni tegi pannkooke ja koritas köögikappe .

 

Ja tundub , et see olengi nüüd kõik . 

 

Teie , Kadi .

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s