Always be a first-rate version of yourself, instead of a second-rate version of somebody else.

Hei !

Ma vaatan ma jõuan siia ka nüüd harvemini kui ennem.Võiks loota , et nüüd hakkan tihedamini , aga noh ei oska arvata kuidas koolis on .Kindlasti anna enda elust ikka märku aga kui tihti kes seda teab.Kes rohkem on huvitaud siis saab mind leida Twitterist .

 

Kuna ma olen hetkel hõivatud kogu kooliga seonduvaga. Nimelt käisin eile just Signega koos ühikat vaatamas.Nooh minu tuba esma mulje oli küll selline , et uks kukkub kohe eest ära .Ja tuba ise normaale väljaarvautud see tapeet mis seinas oli see hakkas nagu kohe alla kukkuma .Aga noh jah elatav ta on saab hakkama küll.Tegelikult on kolmesed toad aga mina saan ainult omale ühe toakaaslase. Meil on ka 2 wc koridori peal (kus on palju kabiine ) siis on meil puhketuba telekaga , ja kõige viimaseks köök mille juures on 2 pesemisruumi. Ja meid tuleb oma korrusele umber 15 ja neist on üks poiss. See onu kes näitas tuba viskas nalja , et meil tuleb kõva konkurents . Ja ma siis asun pühapäevast elama Rakvere rohuaia tn 12 5 korrus tuba 212 . Loodan , et hakkan toa naabriga hästi läbi saama. Kindlasti näete ka mu ühikat . 

 

Seni olen väljas käinud ka Marju ja Triinuga (esmaspäev) ja annuga (teisipäev) . Sai natukene aega koos veedetud , enne kui kõik kuhugi laiali lähevad.ImageTriin ja marjuImageImageImageImagetupsukestega Imagevanaema täna ostis selle omale aeda .Imagekäisime annuga kergliiklusteel jalutamas .ImageMeie sõber annuga .Kiisu kes tuli meie juurde ja ei läinud ära .ImageTegime annuga ka sõbsuka .See oli lausa kohustuslik.

 

“I can get my head turned by a good-looking guy as much as the next girl. But sexy doesn’t impress me. Smart impresses me, strength of character impresses me. But most of all, I am impressed by kindness. Kindness, I think, comes from learning hard lessons well, from falling and picking yourself up. It comes from surviving failure and loss. It implies an understanding of the human condition, forgives its many flaws and quirks. When I see that in someone, it fills me with admiration.”
— Lisa Unger, Beautiful Lies

 

Teie , Kadi ! 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s