Aeg lendab ikka kiiresti .

Ja alles sai vaheaeg alguse , ning kohe kohe astud oma sammud ülikooli poole.Sain oma asjad aetud ja ongi minek Tallinna Ülikooli Rakvere Kolledžisse. Mida õppima küsite? Nimelt minust saab alushariduse pedagoog e. lasteaia kasvataja .Kolm aastat kestab õppimine ja ilmselt asun elama ühikasse . Sest asjad polnud korteriga liikunud ja saatsin koolile kirja , et sooviksin ühiselamu kohta . Nad muidugi saatsin ennem , kas vajan kohta .

Mis vahepeal toimunud on ? midagi põnevat polegi eriti olnud.Nimelt olid sünnipäevad ja mõned tähistamised. Ja sai kaemas käidud ka Reeda ja Meelise poega.Ja ausalt rohkem midagi vist polegi toimunud. Ahjaa vanad tuttavad käisid ka külas nimelt Albust Sirk ja Ati.Aga toimumas on nii palju , et pisikene saab meil nüüd homme juba 1 aastaseks . Minu väikene ingel on .On ka plaan m  inna õpetaja Evele külla . Ja vanaema juures käin ka ära ennem kui kool hakkab . Ja homme siis ilmselt Tiina poole , sest kingitus on vaja pisikesele ikka üle anda õigel päeval. Ja siis polegi eriti midagi teha hakkab kohe kool ka peale .

ImageImage

 

“She fell, she hurt, she felt. She lived. And for all the tumble of her experiences, she still had hope. Maybe this next time would do the trick. Or maybe not. But unless you stepped into the game, you would never know.”

— Sarah Dessen, This Lullaby

Teie , Kadi .

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s