Super news

Nii kallid kaasmaalased see on nüüd ametlik ma sain sisse Tallinna Ülikooli Rakvere Kolledzi . Õpima asun siis alghariduse pedagoog.Jäänud on vaid kinnitada oma õppima asumine mille teen homme ära . 

Kuid ma luban teile , et oma plaani minna Inglismaale lapsehoidjaks seda pole ma veel maha matnud .Teile teadmiseks on see üks mu suurimaid unistusi mille ma ka varsti täide viin ilmselt.

 

Kuid tagasi kooli juurde tulla siis peaks mainima , et vastuvõtueksam oli mul teisipäeval kell 10 .Sain töö kätte kokku oli vist mingi 5 lehte küsiti igasuguseid küsimusi.Eesti presidenid läbi aegade, vanaks eesti saab, haridus minister, 15 raamatud tuli autoritega kokku viia, riigikogu liikmete arv , 3 kultuurset üritust mille poolest on sulle rakvere silma jäänud , 5 haridusega seoses aktuaalset teemat ja viimaseks esee 250-300 sõna teemal lasteaiaõpetaja ja mina . Ma ei teadnud kohe mida peale seda arvata . Hiljem siis kell pool 3 oli mul vestlus . Seal paluti ennast iseloomustada , kuida oled lastega , lemmik muusikud , mida sa muudaksid eestis kui sul võimalus oleks , mida lapsed sinu kohta ütleksid , oled muusikaga sina peal ? , kuidas on teatriga ? , kuidas oli kooliaegse kirjanusega , millised teosed ja etendused on enim meelde jäänud. Ja see oli vist kõik . Jätsin endast parima mulje mida üldse jätta sai . Aga see kõik läks asja ette .

 

 

 

 

 

 

Image

 

 

Pilt on pärilt katsete päevast. 

 

 

Teie , Kadi .

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s