Party Hard Bitches

Ma vaatan ma ei ole enam siia tihti sattunud . Aga just eile mõtlesin blogida , aga ei jõudnud nii kaugele . Nüüd olen jõudnud sinnamaani , et kõik eksamid on tehtud ja nüüd ootan 3 eksami tulemusi mis kohe üldse tulla ei taha .Aga kunagi ikka tulevad . Mõelda vaid lõpetamine on juba tuleva nädala laupäeval . Nii kiiresti ja siis ongi kõik .

  Mis siis vahepeal juhtunud ja toimunud on ? Alustuseks ma sain 19 . Siis toimus minu jaoks teist aastat järjest ööjooks . Mille ilusasti läbisin . Ja nüüd möödunud laupäeval pidasin sünnipäeva rakveres . Jaa tore oli see küll . Nüüd on asi jõudnud sinna maale , et Marju sünna tuleb kohe . Ja siis ongi lõpetamised ja jaanipäev . 

Kõige parem praeguseks on see , et suutsin arsti juures ära käija oma peavaludega mille all ma üle 3 aasta kannatanud olen . Ja nüüd sain rohud peale . Ja alustan nende võtmist hommsest . Kuradi kanged rohud on . Nii 18 kavatsen verd andma minna rakveres . See oleks siis minu jaoks juba 3 kord .

 

Ning lõpetusekeks lisan ma veel mõned pildid siia . 

 

 

“I think a lot of people idealize suicide. I understand it. I had an episode two weeks ago when I was tempted to jump out of a window. I’m not saying why but the reason behind it is self-loathing. You know, wouldn’t it be better if I was not there? I’ve always been pretty self-destructive. I need protection from myself.”
— Courtney Love

 

Teie , Kadi .

 

ImageImageImageImage

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s