Heart Attack

ImageImageImage

Sest ma olen rakveres. Eile emaga tulin , siis käsime väikesesl shopping tuuril põhjaks ja siis läksime Laadakasse sööma , seal ootas meid signe . Ja siis me sõime .Ja liikusime edasi signe poole.Isa tuli emale siis järgi.Ja me signe rääksime juttu ja sättisime end valmis õhtuseks tiiu juurde minekuks.Viisime tiiule asjad ära mis neile saadeti . Ja siis käisime valdekuga koos poest läbi ja tiiu juurde tagasi. Lõpuks oli nii , et sinna tulid kokku andri, maaks , merka , jaanus , kleer , madis , mina ja signe ning tiiu ja valdek. Rääksime juttu ja jõime nautisime seltskonda. Ja osad läksid siis mjäusse vms iganes see pole.Ma siis peale nende minekut panin oma asjad kokku ja hakkasin ka siis signe poole liikuma .Imeks pandav oli see , et ma ei kukkunud kordagi pikkali , võrreldes tiiu juurde minekuga .Nice milline areng.Läksin siis voodisse ja vaatsin telekat seni kuini signe tuli kuigi juba omadega magasin. Aga näed sai õigel ajal üles kui ta tuli. Jalgadel hakkas öösel külm. Siis tõusin üles ja panin sokid jalga ja läksin tagasi magama. Täna siis hommikul kell 6 läks signe tööle ja ma panin ukse lukku. Ja kell 8 läks mul uni ära , täiesti uskumatu lugu.On nv ja minul pole tibakesti und . Huvitav miks ? . Siis tõusin üles sättisin end korda ja tegin voodi ära ja siiis vaatasin telekat tegin omale süüa ja olin arvutis. Ja nüüd ma siis omadega olen. 

Täna on nii kena ilm , et kui signe töölt tuleb siis tahaks jalutama minna , ja võiks siis põhjakas ka ära käija . 🙂 ja siis tiiu töö juures ka ehk. Ja siis läheks jalutaks niisama linna vahel ringi , õnneks on selline ilus ilm . 

 

Ja üks asi mida ma mainimata jätta ei saa on see , et rakvere tänavad on kõik nii libadad ja siis pole midagi ette võetud , et see libe poleks. Tapal on õnneks mitte nii libadad teed THANK GOD ! 🙂 

 

 

Teie , Kadi ! 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s